STAVBY A SLUŽBY - JTS STAVBY

JTS STAVBY s.r.o.
Přejít na obsah

STAVBY A SLUŽBY

Zajišťujeme realizaci staveb pro fyzické osoby, firemní společnosti, SVJ a organizace.

Provádíme dílčí i kompletní výstavbu rodinnýcho domů na klíč dle Vašich představ a požadavků. V případě, že máte již vlastní pozemek, poradíme Vám s výběrem vhodného rodinného domu, s jeho osazením na pozemek, zpracujeme studii a vizualizaci,  zajistíme kompletní projektovou dokumentaci a ekomomickou rozvahu stavebního záměru.

Zabýváme se také rekonstrukcemi bytových jednotek v panelových a bytových domech. Provedeme kompletní rekonstrukci Vašeho bytu, aby odpovídal trendům a kvalitě bydlení současné doby. Jsme schopni též nabídnout i drobné stavební úpravy, částečné opravy elektoinstalace, rozvodů vody a kanalizace.  

Máme zkušenost s výstavbou inženýrských sítí a asfaltových komunikací pro skladovací haly a developerské projekty výstavby rodinných domů.

Vyřízení stavebního povolení a kolaudace
Zajistíme Vám, stanoviska ke stavebnímu povolení, vyřídíme stavební povolení i kolaudační řízení a budeme vás zastupovat při jednáních s příslušnými úřady. Zbavíme Vás tak mnoha starostí, které novostavby, rozsáhlejší opravy či rekonstrukce obvykle přináší.

Stavební dozor  (TDI)
Jsme schopni pro Vás zajistit stavební dozor Vaší stavby, budeme kontrovat dodržování kvality prací a použitých výrobků, dbát na dodržování technologických postupů a BOZP, budeme se účastnit předepsaných zkoušek, budeme komunikovat s projektantem a dodavatelem stavby, povedeme stavební deník a budeme Vás zastupovat  při předání staveniště a převzetí díla nebo jejho částí od zhotovitele
JTS STAVBY s.r.o.
Kubátova 280
417 22 Háj u Duchcova

tel.  +420 604 296 643
tel.  +420 604 296 657
datová schánka: y5p3bp2
IČ  :  28743075
DIČ: CZ28743075
číslo účtu: 244234890/0300
Návrat na obsah